181 | MUŽ V KABÁTCI
JEAN BAPTISTE LOPIN
Olej na plátně, 71 x 60 cm, rámováno, datace 1841, značeno vlevo dole Lapin 1841.
Provenience:
Z pozůstalosti arch. Pavla Janáka.